לקיחת משכנתא אופטימלית

משכנתא הינה התחייבות ארוכת טווח והעסקה הכלכלית הגדולה ביותר שאדם עושה בחייו. רבים תוהים איזה משכנתא כדאי לקחת ומהן האפשרויות העומדות בפניהם. אנו כאן כדי לסייע לך לצלוח את העסקה לה תהיה השפעה מכרעת על חייך. 

 

משכנתא חדשה הינה הלוואה בריבית פחותה ביחס להלוואות רגילות מכיוון והיא מתוכננת לרכישת נכס. מטרתנו במגן משכנתאות הינה לבצע עם הלקוח תכנון עתידי משותף תוך ליווי וייעוץ בבחירה נבונה של שיטת התשלום ושילוב מסלולי התשלום. כך שתבחר במשכנתא הראויה ביותר עבורך, בעלויות הנמוכות ביותר ובבנק עם התנאים הטובים ביותר.

ליווי אישי  בלקיחת משכנתא - מתחילת התהליך ועד סופו

בשלב הראשון נקיים פגישת ייעוץ חינמית בבית הלקוח בה יבחן הפרופיל הפיננסי- הכרת נתוני האשראי ויכולת ההחזר של הלקוח. אנו נמנה את המסלולים הקיימים ונעמוד על המסלולים הכדאיים ביותר מבחינה כלכלית עבור הלקוח כך שלבסוף תבנה תוכנית משכנתא אחראית עם החזר חודשי יציב. 

לאחר בחירת המסלול נקיים מכרז ריביות מול הבנקים. לאחר קבלת התוצאות נמציא עבורך אישור מהבנק הזוכה במכרז ונאתם עבורך פגישה עם נציג הבנק לפתיחת תיק המשכנתא שלך. בעת פתיחת התיק נתלווה אליך לשם ווידאו שמסמכי ההלוואה כפופות לתוצאות המכרז וללא כל שינוי.

לאחר פתיחת התיק ועריכת המסמכים הנדרשים אנו נוודא כי כספי ההלוואה לרכישת הדירה מועברים אליך. 

אנו במגן משכנתאות מתחייבים לספק לך את ההלוואה הטובה והתואמת ביותר לפרופיל הפיננסי האישי שלך.

 

לקיחת משכנתא

מתוך הרבה רגעים מרגשים בחייו של אדם בהחלט ניתן לומר שהרגע שבו הוא מחליט לקנות דירה זה רגע מיוחד. בדרך כלל מדובר על רכישה שמבצעים שני אנשים ביחד, כלומר זוג, אך יש גם מקרים שבהם אדם קונה דירה לבד, עם שותף או עם קרוב משפחה. מה שמשותף לכל המקרים הללו זו העובדה שרובנו צריכים לקחת משכנתא, בין אם מדובר על דירה שאנחנו מתכוונים לגור בה ובין אם מדובר על נכס להשקעה. זה גם לרוב השלב שבו לא מעט אנשים נעצרים, כי מציפות אותם חששות כמו:

  • - איך נדע איזו משכנתא תתאים לנו?
  • - איך נדע איזה מסמכים צריך להציג לבנק כדי לקבל את המשכנתא הרצויה?
  • - האם הבנק יתייחס אלינו ברצינות ויאשר לנו את הבקשה?
  • - האם הריבית שידרוש מאיתנו הבנק תהייה הגיונית?

 

כל השאלות האלה, ועוד רבות אחרות, מטרידות כמעט את כל מי שחושב לקחת משכנתא כדי לקנות נכס במקום כזה או אחר בארץ ולכן אפשר להבין אתכם אם גם אתם מוטרדים מכך. אם אתם רוצים לקנות נכס, זקוקים להלוואה מהבנק ורוצים לעשות את הדברים בצורה כמה שיותר יעילה ונכונה, כדאי שתיפנו אלינו עוד היום.

כיצד נעזור לכם לקחת משכנתא?

החברה שלנו, "חברת מגן משכנתאות" זו חברה פרטית, חוץ בנקאית והיא מתמחה במתן ייעוץ בכל מה שנוגע למשכנתאות. לכן, אם גם אתם רוצים להיות בטוחים:

  • - שהבנק יאשר את הבקשה שלכם
  • - שלא תשלמו ריבית גבוהה מידי
  • - שתעשו עסקה שנכונה לכם

 

כדאי לכם להתקשר אלינו, ויפה שעה אחת קודם. החברה שלנו קיימת כבר משנת 2009 ואנחנו הכתובת הטובה ביותר שאליה כדאי לכם לפנות כדי לקבל ליווי בתהליך הזה. נשמח להיפגש איתכם פגישה ראשונה חינמית, להבין מה אתם מחפשים ומהן היכולות הכלכליות שלכם. בהתאם לכל הנתונים האלה נוכל לעזור לכם להבין לאיזה בנק לפנות ומהן האפשרויות שעומדות בפניכם.

היתרונות בשירות שלנו

הניסיון מוכיח שלא אחת הבנק מסרב לתת לאנשים מסוימים משכנתא, או מציע תנאים לא מספיק טובים, כי הלקוח לא מציג את עצמו כמו שצריך. בדיוק בשביל זה כדאי לכם לפנות אלינו, כי אנשי המקצוע שלנו יוכלו ללוות אתכם לכל אורך הדרך. מה שכל כך מאיים בכל הנושא של המשכנתא זו העובדה שיש מסלולים שונים והעובדה שמדובר על התחייבות ארוכת טווח. לעומת זאת, אם תגיעו למעמד של לקיחת משכנתא כשאנשי המקצוע שלנו מלווים אתכם, אתם תראו שהתהליך יהיה פשוט מכפי שאתם חושבים.

 

slideshow2

 

 

אני אתמודד מול הבנקים בנושא המימון ואחסוך לכם המון בהחזר המשכנתא

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום בטל:  054-7636363 או השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם.

 

לייעוץ ראשוני צרו קשר
או חייגו: 054-7636363

אני אתמודד מול הבנקים בנושא המימון ואחסוך לכם המון בהחזר המשכנתא

 

(מוטי מגן - יועץ משכנתאות, מנכ"ל מגן משכנתאות)