ריבית למשכנתא

 אין ספק שההוצאה הגדולה ביותר של רוב האנשים בחייהם זו קניית הדירה, וכל אחד מאיתנו היה רוצה להצליח לממן את הדירה שלו ללא משכנתא. עם זאת, הנתונים מראים שלא כך הדברים, וכי אחוזים ניכרים מהאוכלוסייה בישראל כן פונים אל הבנקים השונים מידי שנה כדי לקבל הלוואות לרכישת נכסים. הדבר החשוב ביותר שצריך לדעת לפני שפונים לבנק ומבקשים ממנו משכנתא, זה שתמיד תהייה ריבית שתשלמו על הלוואה הזאת. ריבית למשכנתא זה למעשה סכום הכסף שאתם משלמים, מעבר להלוואה עצמה, על השימוש שלכם בכסף, ובהחלט כדאי לכם לבחון את מסלול הריבית היטב.

היכרות עם מסלולים שונים

כשמדברים על ריבית משכנתא מדברים למעשה על אופציות שונות שעומדות בפני הלקוח, כך שכן כדאי לעצור ולהתעמק בנושא הזה. היום בדרך כלל הלקוח יכול לבחור בין ריביות שונות למשכנתא, כאשר סוגי הריביות הן: ריבית פריים, ריבית קבועה, ריבית ליבור ומסלולי ריבית משתנה עם הצמדה למדד. חשוב להבין שלא לכל אחד יכול להתאים אותו סוג של ריבית, ולכן הדבר החכם ביותר לעשות הוא להבין טוב יותר את המצב הפיננסי שלכם היום ובעתיד.
כתוצאה מכך שיש היום הרבה מאוד אופציות הן של ריביות והן של בנקים שמציעים מסלולי משכנתאות שונים, כדאי לבדוק היטב את הפרטים לפני שחותמים על המשכנתא. אין טעם שתהפכו להיות מומחים בעצמכם בתחום הזה, כי זה דורש הרבה מאוד זמן והשקעה, ולכן כדאי לכם לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי ממי שמכיר את הנושא מקרוב.

 

 

 

 

ריבית למשכנתא

 

 

ביחד נהפוך את המשכנתא שלכם לכדאית!

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום בטל:  054-7636363

או השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם.

לייעוץ ראשוני צרו קשר
או חייגו: 054-7636363

אני אתמודד מול הבנקים בנושא המימון ואחסוך לכם המון בהחזר המשכנתא

 

(מוטי מגן - יועץ משכנתאות, מנכ"ל מגן משכנתאות)