מחזור משכנתא

משכנתא הינה ההלוואה הגדולה ביותר שרוב האנשים לוקחים במהלך החיים, ולכן ברור מדוע כל אחד מאיתנו ירצה לעשות כל מה שהוא יכול כדי לשפר את תנאי ההחזר של הלוואה זו. המאפיין העיקרי של ההלוואה הוא שאנחנו לוקחים אותה ופורסים את ההחזרים על פני עשרות שנים, ולכן ניתן להבין מדוע עם השנים מתעורר הצורך לבחון האם לא כדאי יהיה למחזר את המשכנתא. מחזור משכנתא זו פעולה פשוטה שבה נפרעת המשכנתא הקיימת על ידי משכנתא אחרת, בתנאים משופרים ושונים.

במידה וגם אתם משלמים כבר שנים את המשכנתא שלכם ורוצים לבדוק האם לא הגיע הזמן למחזר אותה ולשנות את התנאים שלה, כדאי שתדעו שהגעתם למקום הנכון. החברה שלנו "מגן משכנתאות" זה המקום שבו תוכלו ללמוד כמה שיותר על הריבית שהיום אתם משלמים, על האפשרויות האחרות שקיימות עבורכם ועל בחירת מסלול נכון להחזר המשכנתא. אנשי המקצוע שלנו תמיד יקבלו אתכם בסבר פנים יפות ובצורה מקצועית, אז למה שלא תפנו אלינו עוד היום?

האם כדאי למחזר את המשכנתא?

חשוב לדעת שאין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת, כי כל מקרה צריך להיבדק לגופו. יש נתונים שונים שיוכלו להשפיע על השאלה הזאת, כמו:

  • - כמה כסף עוד אתם צריכים להחזיר?
  • - כמה ריבית אתם משלמים על המשכנתא שלכם כיום?
  • - על פני כמה שנים היא עוד אמורה להיפרס?

כל הנתונים האלה, ועוד רבים אחרים, יכולים להשפיע על השאלה האם גם לכם כדאי למחזר את המשכנתא או לא, וכדי לקבל החלטה נכונה מומלץ לפנות ליועצים המובילים בתחום.

לייעוץ ראשוני צרו קשר
או חייגו: 054-7636363

אני אתמודד מול הבנקים בנושא המימון ואחסוך לכם המון בהחזר המשכנתא

 

(מוטי מגן - יועץ משכנתאות, מנכ"ל מגן משכנתאות)