לוח סילוקין

עולם המשכנתאות הוא עולם אינסופי הכולל בתוכו גם לא מעט מושגים שצריך להכיר, כאשר אחד מהם הוא המושג לוח סילוקין. לוח זה כולל בתוכו את שלבי החזר ההלוואה והוא נגזר מהסכם ההלוואה. בסיום ההלוואה יוחזרו, בהתאם ללוח הסילוקין, הן הסכום שניתן והן הריבית. אם זה נשמע לכם כמו סינית ואם אתם לא לגמרי יודעים איך להתמודד עם התחום הזה, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. רוב האנשים שחושבים לקחת משכנתא מרגישים שהם הולכים לאיבוד נוכח השמות, המושגים וכל האפשרויות העומדות בפניהם.

לכן אנחנו שמחים להציע לכם את השירות שלנו, כי אתם לא באמת צריכים להתמודד עם המשכנתא שלכם לבד, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום?

כל השירותים במקום אחד

בין אם אתם רוצים:

  • - לקחת משכנתא
  • - למחזר משכנתא קיימת
  • - להבין איזו ריבית אתם משלמים
  • - לדעת איך לתכנן את המשכנתא שלכם
  • - לדעת איך לבחור מסלול שיתאים לכם

 

או שאתם רוצים כל שירות אחר בתחום המשכנתאות, כדאי לכם לפנות אלינו עוד היום. אנשי הצוות שלנו ישמחו לעמוד לצידכם ולוות אתכם לכל אורך הדרך, כי משכנתאות זו המומחיות שלנו. את החברה שלנו "מגן משכנתאות" הקמנו בשנת 2009, מה שאומר שניסיון לא חסר לנו ואנחנו מכירים את התחום לעומקו. כדי לעזור לכם להבין כמה שיותר על עולם המשכנתאות אנחנו צריכים להבין מה דרוש לכם, מה אתם מחפשים ולאיפה הייתם רוצים להגיע. לכן נשמח לפגוש אתכם, פגישה ראשונית חינמית, ומשם נצא ביחד לתהליך שבסופו תקבלו את המשכנתא הדרושה לכם.

לייעוץ ראשוני צרו קשר
או חייגו: 054-7636363

אני אתמודד מול הבנקים בנושא המימון ואחסוך לכם המון בהחזר המשכנתא

 

(מוטי מגן - יועץ משכנתאות, מנכ"ל מגן משכנתאות)