הקשר בין ריבית ותקופת המשכנתא לתשואה על דירה

רבים מהאנשים שהצליחו לחסוך לאורך החיים תוהים מה נכון וכדאי לעשות עם החיסכון, שכן לא מדובר על סוגיה פשוטה. השקעה שמאז ומעולם נראתה טובה היא השקעה בנדל"ן, שכן יש לכך פוטנציאל טוב הן מבחינת היציבות והן מבחינת ההכנסות. אומנם זה נכון שכל אדם שקונה דירה להשקעה צריך גם למצוא דיירים שיוכלו לגור במקום, אך בסופו של דבר זו התעסקות שעבור רבים כן משתלמת. באופן ככלי ניתן לומר שככל שהדירה להשקעה ממונפקת בצורה נכונה וגדולה יותר ובריבית נמוכה יותר, כך בפועל מגדילים המשקיעים את התשואה שהם מקבלים על ההון העצמי שהושקע בדירה.

לכן בהחלט ניתן לומר שיש קשר ישיר בין התשואה ובין הריבית, וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. כלומר, מה אתם באמת יודעים על ריבית המשכנתא שלכם? האם אתם באמת משלמים החזרים הגיוניים?

סיוע בבחירת מסלול המשכנתא המתאים

בעידן שבו אנחנו חיים יש לא מעט אפשרויות בתחום המשכנתא, והמסלולים נבדלים אלה מאלה בנתונים רבים כמו:

  • - אופן תשלום הריבית
  • - פריסת התשלומים
  • - היקף ההלוואה
  • - מטרת ההלוואה ועוד

לכן, אם חשוב לכם לקחת משכנתא שתוכלו לעמוד בה ושתוכל להתאים למטרות שלכם, כדאי יהיה תחילה לפנות אל המומחים בתחום לקבל סיוע. אצלנו בחברת "מגן משכנתאות" תוכלו לקבל שירות אמין ומקצועי בכל מה שקשור לתכנון המשכנתא הקרובה שלכם. זה לא משנה אם אתם קונים דירה להשקעה או לכל מטרה אחרת כי בכל מקרה איתנו תוכלו להיות בטוחים שתבחרו את מסלול המשכנתא המתאים לכם ביותר.

לייעוץ ראשוני צרו קשר
או חייגו: 054-7636363

אני אתמודד מול הבנקים בנושא המימון ואחסוך לכם המון בהחזר המשכנתא

 

(מוטי מגן - יועץ משכנתאות, מנכ"ל מגן משכנתאות)