קריטריונים לקבלת משכנתא  

אין ספק שלמרות הרצון הטוב לא כל אחד מאיתנו יכול לקנות דירה, אפילו אם ההורים עוזרים. פעמים רבות ללא סיוע מהבנק בדמות הלוואה שנקראת משכנתא אין כל סיכוי שנוכל להצליח לממן את הנכס שעליו אנחנו חולמים, ולכן אפשר להבין מדוע גם אתם בעצמכם מתעניינים בנושא הזה. כדאי לדעת שה- תנאים לקבלת משכנתא יכולים להשתנות במידה מסוימת בין הבנקים השונים, אך יש גם תנאים בסיסיים שכן זהים בין הבנקים ונמצאים תחת פיקוח.

 

ביחד נהפוך את המשכנתא שלכם לכדאית!

 

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום בטל:  054-7636363 או השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם.

 

 


התנאים העיקריים

כאשר אדם, או זוג, מגיע לבקש משכנתא מהבנק הדבר הראשון שהבנק יירצה לקבל זה מידע אודות המצב התעסוקתי של הלווה. כלומר, האם הוא עובד? כמה הוא מרוויח בחודש? מעבר לכל אלה, לרוב הבנק גם ירצה לקבל מידע אודות העבר התעסוקתי של האדם או הזוג שמעוניין לקבל משכנתא כך שצריך להיות מודעים לכך. עוד תנאים שיקבעו האם הבנק ייתן לכם משכנתא או לא זו השאלה מה רמת ההכנסה שלכם ומהו ההון העצמי שאיתו אתם מגיעים, כך שכל הגומרים האלה ביחד יהיו מה שיקבע האם תקבלו את המשכנתא הרצויה או לא.

תרומת הביטוח לקבל המשכנתא

הדבר הנוסף שאתם צריכים להיות מודעים אליו זה שגם קיומו של ביטוח יוכל לעזור לכם בנושא הזה. כלומר, יהיה עליכם לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא כדי שהבנק יוכל לתת לכם את ההלוואה שבה אתם מעוניינים, ומעבר לכל אלה כדאי גם להוסיף ביטוחים כמו ביטוח חיים וכדומה, כי כל הצעדים האלה יקלו על הבנק לקבל את ההחלטה לתת לכם משכנתא. 

לייעוץ ראשוני צרו קשר
או חייגו: 054-7636363

אני אתמודד מול הבנקים בנושא המימון ואחסוך לכם המון בהחזר המשכנתא

 

(מוטי מגן - יועץ משכנתאות, מנכ"ל מגן משכנתאות)