משכנתא אופטימלית

אחד מהצעדים הגדולים ביותר בחייו של אדם הוא קניית דירה או כל נכס אחר, והסיבה לכך היא שמדובר על התחייבות משמעותית שנמשכת לא מעט שנים. כיוון שמדובר על סכומי כסף שעבור רובנו נחשבים למאוד גדולים, זה טבעי שנרצה לעשות כל מה שאפשר כדי שהמשכנתא שלנו תהייה כמה שיותר מתאימה ליכולותינו. המשכנתא האופטימלית היא למעשה מושג שמתייחס לתמהיל שמשלב בתוכו בין מספר שיטות של ריביות, בין אם זה ריביות הצמודות למדד ובין אם זה ריביות שאינן צמודות למדד.

 

 

אני אשיג את המשכנתא הנכונה עבורכם!


לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום בטל:  054-7636363 או השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם.

 

 איך נבנה את המשכנתא האופטימלית

כאשר מדברים על משכנתא אופטימאלית צריך להבין שהיא שונה בין לווה אחד למשנהו, ויש כמה פרמטרים שישפיעו עליה. הגורמים העיקריים הם: גובה הכנסת הלווה, גובה ההחזר החודשי הוא יכול ורוצה לעמוד בו ומספר השנים שיש ללווה להחזיר את ההלוואה. אחרי שיש לנו את כל הנתונים האלה מגיע השלב שבו צריך להתחיל לבנות את תמהיל המשכנתא האופטימאלית, ולמעשה צריך לבנות את התמהיל על בסיס מספר מסלולי משכנתא שונים.

חשיבות בניית תמהיל המשכנתא

חשוב להבין שלכל אחד מהלווים יש יכולות החזר שונות, ולכן למעשה תמהיל משכנתא מסוים שמתאים למשפחה אחת לא בהכרח יוכל להתאים למשפחה אחרת. מכאן נובע הצורך להבין מהן היכולות ומהן הדרישות של כל לווה, ובצורה כזאת אפשר יהיה לבנות את המשכנתא האידיאלית. בכל החישובים שעושים יש לזכור שאומנם מטרת המשכנתא היא לאפשר לנו לקנות דירה, אך המטרה היא גם שנוכל לחיות בנוחות ולא להידחק בכל חודש בגלל החזרי ההלוואה.

 slideshow1

 

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום בטל:  054-7636363 או השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם.

 

לייעוץ ראשוני צרו קשר
או חייגו: 054-7636363

אני אתמודד מול הבנקים בנושא המימון ואחסוך לכם המון בהחזר המשכנתא

 

(מוטי מגן - יועץ משכנתאות, מנכ"ל מגן משכנתאות)