יעוץ משכנתאות לקראת פגישה עם הבנק  

אם בעבר אנשים היו מגיעים לבנק שבו הם לקוחות ופשוט מקבלים משכנתא כי היה רק מסלול אחד אפשרי, הרי שהיום זה לא כך. היום יש הרבה מאוד מסלולי משכנתא שביניהם אפשר לבחור, ויתרה מכך, גם אפשר לפנות אל בנקים שונים כדי לקבל הצעות משתלמות יותר או פחות. אחד מהדברים שאתם צריכים לדעת, זה שככל שתגיעו לבנק שלכם מוכנים יותר כך תוכלו לקבל תשובות מהר יותר ולמעשה תוכלו לקדם את רכישת הנכס שעליו אתם חולמים.

 

מהו גובה החזר מצויין? ומהן העלויות שאחרים פשוט לא יצליחו להשיג!

 

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום בטל:  054-7636363 או השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם.

 

 


הריבית שיהיה עליכם לשלם

אחד מהדברים החשובים ביותר שיש להתייחס אליהם כשרוצים לחתום על הלוואה כמו משכנתא זו השאלה כמה גבוהה תהייה הריבית, וכדאי לדעת שיש מספר גורמים שמשפיעים על הנתון הזה. ראשית, אתם צריכים לדעת להגדיר מהי מטרת המשכנתא, כי יש הבדל מבחינת הבנק אם אתם רוצים משכנתא לקניית דירה להשקעה או לדירת מגורים. שנית, ההון העצמי שאיתו תגיעו לבקש את המשכנתא ישפיע גם הוא על הריבית, וכמובן שגם התקופה שעל פניה תרצו להחזיר את ההלוואה יכולה להשפיע גם היא. שאלות כמו איפה נמצאת הדירה שאתם רוצים לקנות ומהוא הפרופיל הכלכלי שלכם משפיעות גם הן על הריבית שהבנק ידרוש מכם, כך שכדאי להגיע כמה שיותר מוכנים לפגישה עם הבנק.

מסלולי המשכנתא

עוד דבר שיוכל לקצר לכם את התהליך של קבלת אישור למשכנתא שבה אתם מעוניינים, זו שאלת בחירת המסלול המתאים לכם ביותר. כפי שהוזכר, יש היום מסלולים רבים ובהחלט כדאי להכיר את מרביתם כדי שתדעו באיזה מסלול כדאי לכם לבחור. 

לייעוץ ראשוני צרו קשר
או חייגו: 054-7636363

אני אתמודד מול הבנקים בנושא המימון ואחסוך לכם המון בהחזר המשכנתא

 

(מוטי מגן - יועץ משכנתאות, מנכ"ל מגן משכנתאות)