טיפים ללקיחת משכנתא

להיות בעליה של דירה זה אומנם חלום של הרבה אנשים, אך המציאות מראה שרובנו לא נוכל לקנות דירה מבלי שהבנק יעזור לנו עם משכנתא. לכן חשוב ביותר לדעת איזו משכנתא לוקחים ואיך בדיוק כדאי לעשות את זה, כי למעשה מדובר על התחייבות לזמן ארוך מאוד. הטיפ הראשון הוא קודם כל לבקש הצעות ממספר בנקים שונים, כי נגמרו הימים שבהם אפשר היה לקחת משכנתא רק מבנק אחד. אם אפשר להשוות בין מספר מקומות אז למה לא? בצורה כזאת אפשר לחסוך ולהתמקח ולכן חשוב ביותר לעשות זאת.

 

כולם רוצים לשלם פחות על המשכנתא איך לחסוך המון כסף?


לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום בטל:  054-7636363 או השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם.

 

 


תכננו את צעדיכם

עוד טיפים חשובים זה לבדוק איזה מסמכים אתם צריכים, ויפה שעה אחת קודם. אם כבר לפגישה הראשונה תגיעו עם כל המסמכים שאתם צריכים הרי שתוכלו לחסוך לעצמכם זמן וריצות וזה בהחלט כדאי. מעבר לכל אלה, שימו לב היטב עם מי אתם מתייעצים לגבי מסלול המשכנתא המתאים לכם ביותר, כי לא כל אדם שלקח משכנתא לפני כמה חודשים הפך להיות מומחה ויועץ בתחום. הטיפ הנוסף הוא להתייחס להחזר המשכנתא. כלומר, זה ברור שכולנו היינו רוצים לסיים את תשלומי המשכנתא כמה שיותר מהר, אך מצד שני גם צריך להצליח לממן את חיי היום יום בצורה נוחה ולכן לא כדאי להעמיס על עצמכם עם החזרים לא ריאליים.

עלויות נלוות

כשלוקחים משכנתא צריך להתייחס גם לשאלה של עלויות נוספות כמו דמי פתיחת תיק, ביטוחים וכדומה. יש להתחשב בכל העלויות האלה כי בסופו של דבר הן עוד הוצאות כלכליות שיהיה עליכם לממן. 

לייעוץ ראשוני צרו קשר
או חייגו: 054-7636363

אני אתמודד מול הבנקים בנושא המימון ואחסוך לכם המון בהחזר המשכנתא

 

(מוטי מגן - יועץ משכנתאות, מנכ"ל מגן משכנתאות)